Online registrácia

Družina Kukurice

oddiel: 8.oddiel Mohawkov
zbor: 70.zbor Bizón Víťazí

radca družiny: Daniel Medveczky (Kerék)
počet členov: 6

Získané body

1. kolo: 33
2. kolo: 32
3. kolo: 0
4. kolo:
ToDo list:

Aktuálna úspešnosť v riešení úloh: 16.3%

O družine

Sme družina Kukurice zo 70.zboru Bizón Víťazí, máme 11-12 rokov. V družine sme: Kubo, Dežo, Mišo, Palko, Kenai a Kerék. Skautujeme 5 rokov v zmiešanom oddiele a tento školský rok sme sa preskupili do chalanskej družiny, vtedy nás začali viesť Kerék a Kenai. Máme zložený vlčiacky sľub a akkurát sa pripravujeme na nováčikovskú skúšku. Nechodíme do klubovne, ale vždy chodíme von do lesa, či prší, či sneží. V družine sme zažili veľa úžasných zážitkov a najlepšie spomienky máme zo spoločnej sánkovačky v zime. Aj keď sme dosť mladí, máme nato, aby sme sa cez prekážky dostali k hviezdam. Lebo: SME LEPŠÍ AKO KÚSOK PIZZE, MY SME SILNÉ KUKURICE. P.S. Ešte nás nikto nikdy neporazil (sčasti aj preto, že sme sa doteraz žiadnej súťaže nezúčastnili) a neplánujeme to meniť.