Online registrácia

ToDo list:

Aktuálna úspešnosť v riešení úloh: 14.3%

O družine

Nazdar, sme Elfky z oddielu Gondor, 88.zbor Štvorlístok. Niektorí spolu skautujeme od 6-tich rokov, ale máme aj nových členov. Radi sa bláznime a smejeme. Máme radi družinovky. milujeme skautské tábory a zbožňujeme rozprávať zážitky z nich. Každý z nás je niečím výnimočný: Poppy rada pečie, Ino je kreatívna, Mačka vysoko odolná a vtipná, Minerálka kreatívna a rada kreslí a Cleo je komunikatívna a rada vymýšľa príbehy. Pred koronou sme radi hrávali Sardinky, Mrazák, Vlk a ovečky a Ninja. Niektorí z nás majú na družinovkách veľa energie a nevedia obsedieť na jednom mieste. Každý rok deň pred Vianocami rozdávame Betlehemské svetlo na námestí a do kostolov. Teraz cez koronu mávame družinovky tiež, ale online, každý piatok večer. Na Družinu roka sme sa prihlásili po prvýkrát.