Online registrácia

ToDo list: 100

Aktuálna úspešnosť v riešení úloh: 63.5%

O družine

Ahojte skautíci! Rady by sme sa vám v krátkosti predstavili, aby ste vedeli, s kým máte to dočinenie súťažiť. Začneme zhurta. Je nás 14 - vieme, veľa ako hadov (asi má na tom dočinenie aj naša radkyňa Muffin, ktorá je tá najlepšia radkyňa, akú by ste si mohli predstaviť). Sme dievčenská, šialená a stále hladná družinka Surikát z 80.zboru Ginko Piešťany. Našim poznávacím znakom sú prezývky, ktoré vznikli väčšinou z názvov papaníčka a pitíčka. Rady sa mojkáme a odbáčame od témy. Navzájom sa inšpirujeme a motivujeme ako v skautskom, tak aj osobnom živote. Často spolu kuchtíme, športujeme a skúšame nové veci. Keď si niečo zaumienime, nezastavíme sa až kým to nedosiahneme. Prajeme všetkým veľa šťastia! Ps. Budete ho potrebovať.